Vysílací časy

Speciální tématický hokejový spot Ceresit bude vysílán v přestávkách označených hokejových zápasů.

Datum Den Čas Stanice Utkání Třetina
4.5.2012 Pátek 15:15 ČT4 Kanada - Slovensko (Základní skupina)
4.5.2012 Pátek 16:15 ČT4 Česko - Dánsko (Základní skupina) 3.třetina
5.5.2012 Sobota 18:00 ČT4 Kanada - USA (Základní skupina)
5.5.2012 Sobota 20:15 ČT4 Švédsko - Česko (Základní skupina) 1.třetina
6.5.2012 Neděle 15:15 ČT4 Finsko - Slovensko (Základní skupina)
6.5.2012 Neděle 16:15 ČT4 Rusko - Norsko (Základní skupina)
7.5.2012 Pondělí 16:15 ČT4 Česko - Norsko (Základní skupina)
7.5.2012 Pondělí 19:15 ČT4 (Základní skupina)
8.5.2012 Úterý 15:15 ČT4 Bělorusko - Kazachstán (Základní skupina)
8.5.2012 Úterý 19:15 ČT4 Finsko - Švýcarsko (Základní skupina)
8.5.2012 Úterý 20:15 ČT4 Rusko - Německo (Základní skupina)
9.5.2012 Středa 15:15 ČT4 Slovensko - Kazachstán (Základní skupina)
10.5.2012 Čtvrtek 15:15 ČT4 USA - Bělorusko (Základní skupina)
10.5.2012 Čtvrtek 16:15 ČT4 Dánsko - Rusko (Základní skupina)
10.5.2012 Čtvrtek 20:15 ČT4 Česko - Lotyšsko (Základní skupina) 1.třetina
11.5.2012 Pátek 16:15 ČT4 Itálie - Česko (Základní skupina) 3.třetina
11.5.2012 Pátek 19:15 ČT4 Finsko - Kanada (Základní skupina)
11.5.2012 Pátek 20:15 ČT4 Rusko - Švédsko (Základní skupina)
12.5.2012 Sobota 11:15 ČT4 Slovensko - Bělorusko (Základní skupina)
12.5.2012 Sobota 19:15 ČT4 Kazachstán - Kanada (Základní skupina)
13.5.2012 Neděle 16:15 ČT4 Rusko - Česko (Základní skupina) 2.třetina
13.5.2012 Neděle 19:15 ČT4 Švýcarsko - Slovensko (Základní skupina)
14.5.2012 Pondělí 19:15 ČT4 Kazachstán - Finsko (Základní skupina)
14.5.2012 Pondělí 20:15 ČT4 Itálie - Rusko (Základní skupina)
15.5.2012 Úterý 15:15 ČT4 Slovensko - Francie (Základní skupina)
15.5.2012 Úterý 16:15 ČT4 Česko - Německo (Základní skupina)
15.5.2012 Úterý 19:15 ČT4 USA - Švýcarsko (Základní skupina)
17.5.2012 Čtvrtek 12:00 ČT4 QF1 (Čtvrtfinále)
17.5.2012 Čtvrtek 14:45 ČT4 QF2 (Čtvrtfinále) 3.třetina
17.5.2012 Čtvrtek 17:30 ČT4 QF3 (Čtvrtfinále)
17.5.2012 Čtvrtek 20:15 ČT4 QF4 (Čtvrtfinále) 1.třetina
19.5.2012 Sobota 13:30 ČT4 SF1 (Semifinále)
19.5.2012 Sobota 17:30 ČT4 SF2 (Semifinále)
20.5.2012 Neděle 15:00 ČT4 zápas o 3.místo (Zápas o 3.místo)
20.5.2012 Neděle 19:30 ČT4 finále (Finále) 2.třetina

Zpět na TV spot