MS-v-hokeji.cz Portál o MS v hokeji 2016

Zpravodajský web oficiálního sponzora MS v hokeji 2016

Lístky na MS

Pokud se rozhodnete do Stockholmu vyrazit na vlastní pěst a podpořit české hokejisty v boji o medaile, čeká vás pravděpodobně více zápasů – organizátoři se totiž rozhodli prodávat vstupenky na MS do Stockholmu pouze v balíčcích po 4 zápasech (z toho dva na čtvrtfinále). Jednotlivé vstupenky není možno koupit. Tento balíček stojí od 895 – 2295 SEK (zhruba 2500 – 6500 Kč) v závislosti na kategorii sedadel.

Od konce února 2012 uvolnili organizátoři i individuální vstupenky na všechny zápasy. Cílem bylo prodat co nejvíce míst z 300 000 vstupenek a nyní se dostalo i na jednotlivé lístky – zatím jich bylo prodáno 120 000, včetně nejlepších kategorií.

Vstupenky na MS a přehled balíčků najdete na stránkách Mezinárodní hokejové federace, nebo rovnou na stránkách prodejce.


Pokud se vám nechce vše osobně zařizovat a přesto se rádi do místa konání MS v hokeji podíváte, můžete využít nabídku některé z cestovních agentur, které nabízejí balíčky na hokejové mistrovství jak do Stockholmu, tak Helsinek. Balíčky obvykle obsahují ubytování, vstupenky na MS, dopravu, občerstvení jako třeba večeře, či jiné skupinové aktivity. Ceny se pohybují od 12 000 – 30 000 Kč.

Oficiálním cestovním partnerem letošního Mistrovství je sportovní agentura Steve Perryman Sport Travel, u které se dozvíte více informací.

U nás nabízí zájezdy např. CK SLAN tour