MS-v-hokeji.cz Portál o MS v hokeji 2016

Zpravodajský web oficiálního sponzora MS v hokeji 2016

Krejčí už trénuje s týmem

Krejčí už trénuje s týmem

Poté, co jeho klub Boston Bruins vypadl v sérii s Washingtonem a neobhájí tak trofej Stanley Cupu, se skvělý útočník David Krejčí mohl připojit k české reprezentaci a v úterý s ní již trénovat v O2 Areně.

David Krejčí patří v současnosti k jedněm z nejúspěšnějších českých hráčů v NHL. Trenér Hadamczik jej zařadil do elitní první formace k Aleši Hemskému a Milanu Michálkovi. Toto složení si Krejčí pochvaluje: "Na tréninku budeme moci spolupráci vyladit, do šampionátu ještě zbývá nějaký čas. Ať budu hrát s kýmkoli, neměl by to být žádný problém, protože v národním týmu jsou všichni hokejisté kvalitní."

S národním mužstvem začíná tedy trénovat až těsně před začátkem šampionátu, do jehož zahájení zbývají už jen dva dny. Snad se Davidovi podaří zahnat černé myšlenky na brzký konec sezony s Bruins:  "Sice jsme brzy vypadli, ale měli jsme náročnou loňskou sezonu a pak i krátký odpočinek. Také vzhledem k tomu jsme s trenéry a manažery hodnotili ročník celkem kladně. Myslím, že i s ohledem na to nebudou letní změny moc velké,"

Zpět na články